«

»

May 04

Bahçelievler Demirdöküm Servisi

0212 601 17 67
kombi servisi 2

 

Bahçelievler Demirdöküm servisi, (0212) 601 17 67 numaralı telefondan YAMAK SERVİS HİZMETLERİ adı altında siz değerli kullanıcılarımıza özel Demirdöküm kombi servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gezici mobil servis ekipleri ile en kısa sürede servis hizmeti sunmayı prensip edindik.

Kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında kombi bakımı yaptırmanızı öneririz. Özellikle kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor ise felaket demektir.  Uzun yıllar boyunca çalışan Demirdöküm kombi ve petekler zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olmaktadır. Bahçelievler Demirdöküm servisi, olarak özellikle bakım yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan bir problemdir. Bahçelievler Demirdöküm kombi çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,kombi sık sık devreye girip çıkıyorsa, kombi de sorun var demektir. Ya da radyatörlerin iç kısımları zamanla kireçlenmiş veya çamur tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli bir sebeptir.

Bahçelievler Demirdöküm kombi konusunda sıkça sorulan sorular:

  • Bahçelievler Demirdöküm kombi Çalışıyor fakat ev ısınmıyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm kombi Çalışıyor fakat petekler ısınmıyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm kombi yaz konumunda petekler de Isınıyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm kombi kendiliğinden devreye giriyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm Sıcak Su gelirken kaynar geliyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm kombi çalışırken ses Yapıyor.
  • Bahçelievler Demirdöküm kombi su damlatıyor

Bahçelievler Demirdöküm servisi, olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Bahçelievler Demirdöküm klima servisi, ve Bahçelievler Demirdöküm kombi bakımınızı zamanında ve uzman ekiplere yaptırırsanız mağdur duruma kalmazsınız. Demirdöküm kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.
header2

Bahçelievler Demirdöküm kombi servisi, kombi arızaları için çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, Demirdöküm kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa, Bahçelievler Demirdöküm kombi sık sık devreye girip çıkıyorsa kombi de problem var demektir. Ya da radyatörlerin iç kısımları zamanla kireçlenmiş veya çamur tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli ve geçerli bir sebeptir.
Özel Demirdöküm Servisi Olarak hizmet vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>